Kurumsal

PLAZAGRUP MOBİLYA'YA HOŞ GELDİNİZ

Tüketici Mutluluğunu ilke edinen PlazaGrup Mobilya İnegöl'ün önde gelen ahşap mobilya grupları üretiçilerindendir. Modern tarzda mobilya üretimini branş olarak seçen ve bu konuda her geçen gün yeni bir adım atan kuruluşumuzun temelleri 1987 yılına dayanmaktadır. Özgün tasarımlarımızın yanı sıra, tüketici talepleri doğrultusunda kişiye ve mekana özel üretimler yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Amacımız çok sayıda ve kaliteli modelleri zengin renk seçenekleriyle sunarak sizlere daha yaşanabilir mekanlar hazırlamak, hayatınızın kalitesini artırmak ve kolaylaştırmaktır. Tüketici mutluluğunun vazgeçilmezleri olan kalite ve ekonomik fiyatları temel prensibimiz olarak görüp tüm ürünlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz.

Yüksek teknolojik standartlarda bulunan üretim hatlarımızdan çıkan ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışında bir çok bölgeye ulaştırarak yerel ve global pazarda adımızdan sıkça söz ettiriyoruz.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar olduğu gibi gelecekte de en önemli önceliklerimizden birisi hizmet ve kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmak olacaktır. Kalite, markanın kendisine ve müşterisine olan saygısıdır. PlazaGrup olarak dünya çapında büyük önem taşıyan İnegöl Mobilya Fuarı'nda ürünlerimiz yüksek derecelendirme ile en üst sınıfta yer almaktadır ve patentlidir.